قوانین و مقررات فروشگاه عجیجم

از شما مشتریان و کاربران محترم تقاضا داریم در جهت استفاده آسان و رضایت بخش از امکانات سایت موارد ذیل را به دقت مطالعه فرمایید :

قوانین عمومی

استفاده کاربر از خدمات مختلف فروشگاه عجیجم به معنی آگاهی کامل و مورد قبول بودن تمامی نکات حقوقی سایت توسط کاربر می باشد لذا خواهشمندیم حتما نکات حقوقی سایت را مطالعه بفرمایید. پایه و بنای فروشگاه عجیجم پیرو قوانین و اصول جمهوری اسلامی ایران و قوانین تجارت الکترونیک و کسب رضایت مصرف کننده می باشد و همچنین کاربران نیز باید به قوانینی که برای کاربران وضع شده پایبند باشند.

هر گونه تغییر در قوانین فعلی که توسط مدیر تایید شده در دسترس کاربر قرار می گیرد و کاربر نیز در صورت تمایل آن را تایید می نماید.

تعریف مشتری یا کاربر

به هر شخص حقیقی یا حقوقی که با تکمیل فرم ثبت نامی در سایت ثبت نام و اقدام به ثبت نمودن سفارش یا هر گونه اقدامی در فروشگاه عجیجم نماید اطلاق می گردد.

ارتباطات الکترونیکی

در زمانی که کاربر در سایت اقدام به ثبت سفارش و ارسال ایمیل نماید این قبیل ارتباطات الکترونیکی بوده و در صورتی که درخواست شما مطابق اصول و قوانین مندرج باشد ، فروشگاه عجیجم نیز به درخواست شما از طریق ارسال ایمیل و غیره پاسخ می دهد.

حریم شخصی

شایان ذکر است که  فروشگاه عجیجم تمامی اطلاعات تکمیلی و ارسالی توسط کاربران را محافظت نموده و به حریم شخصی کاربران احترام کامل می گذارد.

فروشگاه عجیجم تمامی سعی خود را در حفظ اطلاعات و حریم شخصی شما کاربران دارد و در این راستا از تکنولوژی های به روز در جهت امنیت استفاده شما از خدمات فروشگاه بهره می برد و شما کاربران نیز با استفاده مستمر از سایت رضایت خود را از عملکرد ما نشان می دهید.

کلیه خدمات ارائه شده توسط فروشگاه عجیجم در انحصار این شرکت بوده و هر گونه کپی برداری و سوء استفاده بدون دریافت مجوز کتبی از مراجع ذی صلاح حق پیگرد قانونی و اجرایی این شرکت را به عمل می آورد لذا هر گونه استفاده از فروشگاه در جهت منافع تجاری زمینه پیگرد قانونی را به عمل می آورد.

فروشگاه عجیجم دارای یک دامین www.ajijam.com می باشد که پایگاه رسمی فروشگاه محصوب می گردد لذا این شرکت هیچ گونه وبلاگ ، سایت ، شناسه در برنامه های گفتگو اینترنتی دارا نمی باشد و هرگز به غیر از راههای ارتباطی سایت (ایمیل، پیام کوتاه و تماس ) با شما تماس نخواهد داشت.

 

© کلیه محتویات فروشگاه عجیجم شامل قانون حق تکثیر شده و به فروشگاه عجیجم تعلق دارد.

 

ثبت و پردازش سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته ، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است ، ثبت سفارش در فروشگاه عجیجم به صورت شبانه روزی ممکن بوده و در صورت ثبت سفارش در ایام تعطیل ، در اولین روز کاری و غیر تعطیل به سفارش شما رسیدگی می گردد.

کد سفارشات ثبت شده توسط کابران از طریق ایمیل به اطلاع آنها خواهد رسید و پس از آن نیز شرکت سریعا کالا را پردازش نموده و جهت ارسال کالا به دست مشتری اقدام می نماید.

حق کنسل نمودن سفارش برای مشتری پس از ثبت سفارش محفوظ بوده و در صورت موجود نبودن محصول برای مشتری امکان تغییر سفارش وجود دارد و در غیر اینصورت و عدم تمایل مشتری هزینه به حساب وی عودت داده می شود.

محصولات روزانه از لحاظ قیمت به روز رسانی می شوند و در صورتی که محصولی با نشان موجود نیست و با عدم درج قیمت مشاهده شد، می توانید با شرکت تماس حاصل فرمایید و از ارائه مجدد محصول مطلع گردید.

خسارت در هنگام حمل و نقل

فروشگاه عجیجم همواره سعی خود را بر آن دارد که سفارش در کمال صحت و سلامت به دست مشتری برسد و به همین خاطر انتخاب شرکت حمل و نقل کننده ( طریقه ارسال ) به انتخاب مشتری میباشد و در صورت آسیب به مرسوله ارسالی مسئولیت با شرکت حمل کننده میباشد و فروشگاه عجیجم تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند. لذا از شما کاربران تقاضا داریم محصول ارسالی را درب منزل به دقت در کمال صحت و سلامت تحویل گرفته و در صورت وجود نقص و آسیب دیدگی محصول از تحویل محصول خودداری کرده و با شرکت تماس حاصل نمائید. آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش فروشگاه عجیجم اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش فروشگاه عجیجم ارسال شود.

نمایندگی

فروشگاه عجیجم در کشور دارای نمایندگی نبوده و تمامی سرویس ها و جابجایی های مالی از طریق دفتر شرکت پردازش می گردد لذا در صورت مشاهده تخلف در این خصوص در جهت پیگیری قانونی به شرکت اطلاع دهید.

قوه قهریه

کلیه موارد و قوانین درج شده در شرایط عادی اجرایی بوده و در صورت بارز شدن هر مورد از موارد قوه قهریه ، فروشگاه عجیجم مسئولیتی نخواهد داشت.

فروشگاه عجیجم در حفظ حریم شخصی شما کابران محترم همواره مسر بوده و در صورت مشاهده تخلف مراتب را به واحد ارتباط مردمی شرکت اطلاع دهید.

نماد اعتماد الکترونیک

فروشگاه عجیجم در جهت اطمینان کاربران از خرید اینترنتی از نماد اعتماد الکترونیک استفاده می نماید که زیر نظر مرکز توسعه تجارت الکترونیک بوده و این خود باعث اطمینان و امنیت خاطر مشتری از پرداخت اینترنتی خود می باشد.